Gedragswetenschapper Behandelgroep Hillesluis

Wil jij als gedragswetenschapper een cruciale rol spelen bij het begeleiden van jongeren naar een stabiele situatie? Sluit je aan bij ons dynamische team bij Behandelgroep Hillesluis in Rotterdam en gebruik jouw expertise om jeugdzorgwerkers te ondersteunen en jongeren weer op weg te helpen naar hun eigen plek!

Deze vacature kan ook gecombineerd worden met andere vacatures voor gedragswetenschappers!

Werkwijze behandelgroep Hillesluis

Ben jij een gedragswetenschapper die gedreven is om jongeren tussen 12 en 18 jaar te helpen bij Behandelgroep Hillesluis in Rotterdam? Onze behandelgroep biedt plaats aan maximaal acht jongeren, waarvan drie in een zelfstandige woning op loopafstand. Als onderdeel van ons team werk je aan het terugbrengen van jongeren naar huis of het stimuleren van zelfstandig wonen, met ondersteuning van hun netwerk. Je begeleidt jeugdzorgwerkers om effectief te zijn in hun aanpak, gericht op het bereiken van doelen en perspectief voor de jongeren.

Vanuit jouw eigen expertise

Jouw rol omvat deskundigheidsbevordering en reflectie van teamleden door middel van methodische werkbegeleiding, intervisie en groepsoverleg over casuïstiek. Je biedt ook individuele consultatie aan collega's en draagt bij aan de ontwikkeling van trainingsmateriaal en methodieken. Als onderdeel van het gedragswetenschappelijk team werk je samen met diverse experts en draag je bij aan de voortdurende verbetering van onze aanpak.

We zoeken iemand die past bij ons team, dat gezond kritisch, ondernemend en gericht op vernieuwing is. Samen streven we naar het bieden van de beste zorg voor jongeren in onze behandelgroep. Kom jij ons versterken?

Onderdeel van een team

Naast het team op de behandelgroep maak je ook deel uit van het team van gedragswetenschappers en gebiedsmanagers. Elke gedragswetenschapper levert een aandeel in de methodiekontwikkeling. Het huidige team bestaat uit mensen met uiteenlopende expertises, ervaring en achtergrond. Het team is gezond kritisch, ondernemend ingesteld en gericht op vernieuwing.

Wat bieden we jou

Omdat jij goed voor onze jongeren zorgt, zorgen we ook goed voor jou! Dat blijkt ook uit onze arbeidsvoorwaarden, we bieden je:

  • een salaris van minimaal € 3.786,70 tot maximaal € 5.722,20 bruto per maand (gebaseerd op een 36-urige werkweek, schaal 11 conform de CAO-jeugdzorg);
  • een arbeidsovereenkomst voor de duur van een jaar voor 12 uur per week met aansluitend uitzicht op een vast contract;
  • een scholingsbudget en vakinhoudelijke trainingen. Enver is CEDEO of CRKBO erkend en biedt SKJ geaccrediteerde trainingen aan.

Los hiervan bieden wij je uiteraard nog veel meer. Bekijk hier al onze arbeidsvoorwaarden.

Wat bied jij ons

  • Je hebt een wo diploma (orthopedagogiek of (ontwikkelings) psychologie).
  • SKJ master registratie en bij voorkeur de NVO basisaantekening diagnostiek of de NIP basisaantekening psychodiagnostiek.
  • Je hebt minimaal drie jaar ervaring in het coachen, empoweren en begeleiden van collega’s zowel individueel als in groepsverband.
  • Je bent innovatief, hebt verbindende kwaliteiten en affiniteit met ambulante hulpverlening en complexe meervoudige casuïstiek.
  • Je hebt kennis van competentiegericht-, oplossingsgericht en systeemgericht werken. Bij voorkeur bekend met de signs of safety en complexe scheiding.
  • Je hebt kennis en ervaring in het werken met gezinnen met complexe en meervoudige problematiek.
  • De bereikbaarheidsdiensten voor geheel Enver worden door alle gedragswetenschappers en gebiedsmanagers uitgevoerd. Dit is maximaal 2 keer per jaar.

Zet de volgende stap naar een betekenisvolle carrière

Wacht niet langer en solliciteer. Nog vragen over de vacature? Neem dan contact op met Francisca de Jong (gebiedsmanager) via (06) 12 18 98 02 of met Patricia Berkenbosch (recruiter) via (06) 43 08 18 28. We beantwoorden graag al je vragen.

We spreken jou graag snel

Passen we goed bij elkaar? Dan plannen we een kennismakingsgesprek in. De vacature sluit zodra we onze nieuwe collega hebben gevonden.

Samen. Sterker. Verder daar staan we voor bij Enver. Wij verwelkomen sollicitaties van kandidaten ongeacht geslacht, etniciteit, religie, leeftijd, liefdesoriëntatie(s) en achtergrond.

Wij zoeken graag zelf onze nieuwe collega. Bureaus hoeven dus geen contact op te nemen.

Geen passende vacature gevonden?

Schrijf je in voor onze job alert en ontvang als eerste onze nieuwe vacatures

Over Enver

Enver biedt passende jeugd- en opvoedhulp daar waar het nodig is: thuis, op school of in de wijk. Daarbij gaan we uit van de eigen kracht en verantwoordelijkheden van gezinnen, jongeren en hun sociale netwerk. Dit doen we met 1700 geweldige collega's die zich iedere dag voor 100% inzetten. Samen werken we eraan dat kinderen, jongeren en hun ouders of opvoeders weer sterker verder kunnen.

Meer over Enver
Contactgegevens

Enver
Lichtenauerlaan 222-228
3062 ME Rotterdam

085 486 70 70
sollicitatie@enver.nl