Jeugdzorgwerker C en D Behandelgroep de Linde

Sta je achter de JIM-aanpak en Geweldloos verzet? Dan ben jij de perfecte collega voor onze behandelgroep in Gouda. Bij ons staat de jongere en hun systeem centraal, en hun behoeften bepalen de koers.

Jouw ingebrachte mentor (JIM)

Wij werken volgens de JIM aanpak. Hierbij is het essentieel dat jij ruimte geeft aan de jongere en hun JIM om de regie te behouden. Onze basishouding is gebaseerd op vertrouwen in het netwerk van de jongeren. Daarnaast passen we Geweldloos Verzet toe, wat vraagt om doorzettingskracht en creatief denken.

Wat kan je betekenen als jeugdzorgwerker

Geen dag is hetzelfde op de Linde. Als mentor begeleidt je de groep en draagt bij aan de doelen van de jongeren. Voor sommige jongeren fungeer je als hun vertrouwde aanspreekpunt. Samen met de jongere, ouders en de JIM, stel je werkplannen op. Je ondersteunt en begeleidt de jongere bij de uitvoering, en onderhoudt contact met betrokken partijen. Je denkt actief mee over de toekomst en het perspectief van de jongere, en helpt bij het uitstippelen van de juiste route. Jouw flexibele inzet, inclusief weekenden en feestdagen, maakt deze rol nog dynamischer. Doe mee en maak een verschil in het leven van jongeren.

Onze groep huisvest gemiddeld 8 jongeren vanaf 15 jaar. Het primaire doel is om jongeren weer thuis te laten wonen of zelfstandig te laten worden, met ondersteuning van hun netwerk. We streven ernaar de verblijfsduur op de Behandelgroep zo kort mogelijk te houden, en zoveel mogelijk te focussen op de thuissituatie en de gestelde doelen.

Hoe ziet jouw nieuwe werkplek eruit

Je komt terecht in een team van 6 collega’s, in een fase waarin het team nog in opbouw is. Ons team richt zich op het contact met jongeren en hecht waarde aan samenwerking met verschillende partijen, waaronder externe partners zoals Youz (GGZ), om de expertise optimaal te benutten. Je krijgt de kans om actief bij te dragen aan de groei en de ontwikkeling van het team en onze doelen. 

Wat bieden we jou?

Omdat jij goed voor onze jongeren zorgt, zorgen we ook goed voor jou! Dat blijkt ook uit onze arbeidsvoorwaarden, we bieden je:

 • een arbeidsovereenkomst voor de duur van twaalf maanden (met aansluitend uitzicht op een vast contract) voor 28-36 uur per week en een bruto maandsalaris bij een volledig dienstverband van minimaal € 2.686.74 tot maximaal € 3.839,75 voor jeugdzorgwerker D en minimaal  2.808,78 tot maximaal  4.171,02 voor jeugdzorgwerker C (voor mbo schaal 7 en hbo schaal 8 conform cao Jeugdzorg);
 • Onregelmatigheidstoeslag voor de onregelmatig gedraaide diensten;
 • naast 8% vakantiegeld een eindejaarsuitkering van 8,3% over het bruto jaarsalaris;
 • korting op een aanvullende zorgverzekering bij geselecteerde zorgverzekeraars en een maandelijkse tegemoetkoming van € 20,- op een ziektekostenverzekering;
 • een scholingsbudget en vakinhoudelijke trainingen. Enver is CEDEO en CRKBO erkend en biedt SKJ geaccrediteerde trainingen aan;
 • als professional via En.Verder de mogelijkheid tot extra coaching en/of supervisie;

Wat bied jij ons?

 • Voor jeugdzorgwerker D: je hebt een diploma SPH, SPW-4, MMZ of een relevante beroepsopleiding. Voor jeugdzorgwerker C: je hebt een hbo diploma (Social Work, MWD, SPH of pedagogiek) en je bent SKJ geregistreerd.
 • Enkele jaren ervaring in de residentiële (24-uurs) hulpverlening.
 • In je persoonlijke rugzak kennis van de sociale kaart en hulpverleningsinterventies.
 • Geen moeite met werken volgens Geweldloos verzet, JIM aanpak, oplossingsgericht werken en het hebben van een flexibele mindset.
 • Kennis van het werken op een 24-uurslocatie, je werkt dag-, avond-, slaap- en weekenddiensten, en feestdagen. Met elkaar maken we het rooster.

Waarom bij ons werken?

Wij kunnen de tekst nog véél langer maken, maar liever laten we een toekomstige collega aan het woord: ‘’Je komt terecht in een team van vier medewerkers, wat uiteindelijk een groter team zal worden omdat we nog niet compleet zijn. Wij zijn een jong startend team die volop in ontwikkeling is en gebruik maakt van elkaars kwaliteiten. Onderling heerst een informele sfeer en we vinden gezelligheid en openheid belangrijk. De calamiteiten rondom de jongeren maken dat we het soms erg hard moeten werken à Het werken met onze doelgroep gaat gepaard met de nodige uitdagingen en op maat aanpak . Doormiddel van voor- en nabespreken en er voor elkaar te zijn maakt dat wij een goed werkend team zijn.

We zijn opzoek naar een collega die ons team kan versterken. Ben jij gepassioneerd, humoristisch, gedreven, geduldig en zin heb jij zin in een uitdaging? Dan zijn we opzoek naar jou!”.

Ben je benieuwd geworden wat werken op een Behandelgroep zo leuk maakt? Kijk dan onderstaand filmpje: Behandelgroep.

Zijn we een match?

Herken jij jezelf in dit profiel en ben jij onze nieuwe collega? Wacht dan niet langer en solliciteer via onderstaande sollicitatiebutton. Zodra de juiste sollicitant is gevonden sluit de vacature, reageer dus zo snel mogelijk.

Spreken we je snel?

Wil je eerst nog meer weten over wat deze functie zo bijzonder maakt? Neem dan contact op met Talitha van de Bunt (gebiedsmanager) via talithavandebunt@enver.nl. Je kunt ook contact opnemen met Patricia Berkenbosch (recruiter) via (06) 43 08 18 28. We beantwoorden graag al jouw vragen.

Samen.Sterker.Verder daar staat Enver voor. Wij verwelkomen sollicitaties van kandidaten ongeacht geslacht, etniciteit, religie, leeftijd, seksuele oriëntatie(s) en achtergrond.

Wij zoeken graag zelf onze nieuwe collega. Bureaus hoeven dus geen contact op te nemen.


Geen passende vacature gevonden?

Schrijf je in voor onze job alert en ontvang als eerste onze nieuwe vacatures

Over Enver

Enver biedt passende jeugd- en opvoedhulp daar waar het nodig is: thuis, op school of in de wijk. Daarbij gaan we uit van de eigen kracht en verantwoordelijkheden van gezinnen, jongeren en hun sociale netwerk. Dit doen we met 1700 geweldige collega's die zich iedere dag voor 100% inzetten. Samen werken we eraan dat kinderen, jongeren en hun ouders of opvoeders weer sterker verder kunnen.

Meer over Enver
Contactgegevens

Enver
Lichtenauerlaan 222-228
3062 ME Rotterdam

085 486 70 70
sollicitatie@enver.nl