Netwerkcoach (PKJL) Dordrecht

Als netwerkcoach ben je weer een nieuwe hulpverlener in het leven van de jongere nadat de hulp binnen de eigen regio niet meer toereikend is en er gekozen wordt voor een interventie buiten de regio. Wat maakt dat jij het verschil kunt maken en hoe ga je die aansluiting vinden? Klinkt dit als jouw nieuwe uitdaging? Lees dan snel verder!

Wat kan jij betekenen als netwerkcoach bij de afdeling Participeren Kun Je Leren (PKJL)?

PKJL werkt vanuit de gedachte om goede ketenzorg te ontwikkelen voor jongeren die geplaatst worden in residentiële voorzieningen buiten de eigen regio. De netwerkcoach begeleidt cliënten in de overgang naar de externe regio, meestal naar gesloten jeugdzorg, en weer terug naar regio Zuid-Holland Zuid (zowel naar Enver als andere organisaties en uiteraard is thuis het beste indien haalbaar). De netwerkcoach wordt gekoppeld aan de jongere in het traject, om de overgang goed te laten verlopen. Het streven is om het verblijf binnen de buiten regionale zorg zo kort mogelijk te laten duren en zo snel mogelijk een doorstroom naar regionale zorg te bewerkstelligen.

Netwerkcoaches hebben een outreachende werkwijze. Jij bent de verbindende schakel voor de jongere en werkt samen met de verschillende partijen die bij de jongere betrokken zijn. Je brengt alle partijen in kaart en stemt met hen af. Je denkt mee en adviseert over het perspectief en de te bewandelen route en rapporteert hierover. Tevens kan ambulante begeleiding binnen de regio Zuid-Holland Zuid een onderdeel zijn van je werkzaamheden. De netwerkcoach denkt mee in het perspectief en hoe de route daarnaartoe vormgegeven kan worden. Hierbij kan het gaan om vooraf regelen van school, bijbaan en/of andere vormen van dagbesteding, het opbouwen van contact met familie en vrienden en/of het opstarten van passende behandeling. Bij terugkeer naar de regio kan PKJL betrokken blijven zolang dit wenselijk en zinvol is.

Hoe ziet jouw team en werkplek eruit?

Met jou erbij zijn we met vier collega’s, twee netwerkcoaches, een gedragswetenschapper en een gebiedsmanager. We werken samen met andere jeugd- en opvoedorganisaties buiten Zuid-Holland Zuid en andere domeinen binnen Zuid-Holland Zuid. Ons team werkt vanuit Dordrecht voor de hele regio Zuid-Holland Zuid en daar buiten, je bent dus veel onderweg. Ons team staat voor initiatief, creativiteit en out-of-the-box denken en handelen om optimale zorg voor jongeren te creëren.

Wij bieden jou:

Omdat jij goed voor onze jongeren zorgt, zorgen we ook goed voor jou! Dat blijkt ook uit onze arbeidsvoorwaarden, we bieden je:

 • prettige en betrokken collega’s;
 • een salaris van minimaal € 2.817,- tot maximaal € 4.207,- bruto per maand (gebaseerd op een 36-urige werkweek, schaal 9 conform de cao Jeugdzorg);
 • een arbeidsovereenkomst voor de duur van een jaar voor 24-28 uur per week, met uitzicht op een vast contract;
 • naast 8% vakantiegeld ontvang je een eindejaarsuitkering van 8,3% over het bruto jaarsalaris;
 • korting op een aanvullende zorgverzekering bij geselecteerde zorgverzekeraars en een maandelijkse tegemoetkoming van € 20,- op een ziektekostenverzekering; een scholingsbudget en vakinhoudelijke trainingen. Enver is CEDEO en CRKBO erkend en biedt SKJ geaccrediteerde trainingen aan;
 • wij bieden jou als professional via En.Verder de mogelijkheid tot extra coaching en/of supervisie;
 • inhoudelijke werkbegeleiding door de gedragswetenschapper en zo nodig van je gebiedsmanager, daarnaast krijg je een buddy toegewezen vanuit je team voor het inwerken.

Los hiervan bieden wij je uiteraard nog veel meer. Bekijk hier al onze arbeidsvoorwaarden.

Wat bied jij ons?

 • Een hbo-diploma (Social Work, MWD, SPH of Pedagogiek);
 • Een SKJ registratie of je voldoet aan de voorwaarden, zodat je je direct bij indiensttreding kunt inschrijven;
 • Ervaring met residentiële hulpverlening is een pré;
 • Goede kennis van de sociale kaart en een breed scala aan hulpverleningsinterventies;
 • Je bent flexibel inzetbaar in de begeleiding van de jongere en het netwerk;
 • Je bent in het bezit van een rijbewijs en auto.

Waarom bij ons werken?

Naast de jongeren staat ook de medewerker centraal. Als Enveriaan hoor jij bij een professionele, informele en inspirerende organisatie, waarin jij je steentje bijdraagt aan de maatschappij en echt het verschil kunt maken! Met jouw kennis, talenten en bevlogenheid draag je samen met jouw collega’s bij aan de missie van Enver. Hierin kan je echt van betekenis zijn voor jongeren en het gezin door Verbinden. Vertrouwen. Versterken. Website Enver

Zijn we een match?

Denk jij nu, dit is mijn kans? Wacht dan niet langer en pak deze! Solliciteren kan via onderstaande sollicitatiebutton. Wil je eerst nog meer weten over wat jouw functie zo bijzonder maakt? Neem dan contact op met Nienke Wijtzes (gedragswetenschapper) via (06) 86 89 92 07 of met Annemieke Leewis (netwerkcoach) via (06) 59 83 27 35.

Spreken we snel af?
Zijn wij een match? Dan plannen we graag een kennismakingsgesprek in! Deze vacature heeft geen sluitingsdatum. De vacature sluit, zodra wij een nieuwe collega gevonden hebben.  

Samen.Sterker.Verder daar staan we voor bij Enver. Wij verwelkomen sollicitaties van kandidaten ongeacht geslacht, etniciteit, religie, leeftijd, liefdesoriëntatie(s) en achtergrond.

Wij zoeken graag zelf onze nieuwe collega. Bureaus hoeven dus geen contact op te nemen.

Geen passende vacature gevonden?

Schrijf je in voor onze job alert en ontvang als eerste onze nieuwe vacatures

Over Enver

Enver biedt passende jeugd- en opvoedhulp daar waar het nodig is: thuis, op school of in de wijk. Daarbij gaan we uit van de eigen kracht en verantwoordelijkheden van gezinnen, jongeren en hun sociale netwerk. Dit doen we met 1700 geweldige collega's die zich iedere dag voor 100% inzetten. Samen werken we eraan dat kinderen, jongeren en hun ouders of opvoeders weer sterker verder kunnen.

Meer over Enver
Contactgegevens

Enver
Lichtenauerlaan 222-228
3062 ME Rotterdam

085 486 70 70
sollicitatie@enver.nl