Jeugdzorgwerker C (De Opper) Dordrecht

Bij jou zijn de jongeren in goede handen! Als jeugdzorgwerker op De Opper kan jij direct van betekenis zijn voor de jongeren die op dat moment bij Enver verblijven. Bied jij jongeren jouw toereikende hand met vertrouwen naar de toekomst? Ben jij de jeugdzorgwerker die ziet wat er nodig is om de jongeren weer in hun kracht te zetten? Jij kan het verschil maken! Je werkt op basis van een rooster zonder nachtdiensten.

Onze collega’s laten je graag meer zien over het werken op een crisisopvang via onderstaande link: Enver Crisisopvang

Wat kan jij betekenen in jouw rol als jeugdzorgwerker bij De Opper?

Als jeugdzorgwerker begeleid je de groep en zorg je voor een veilig en positief leefklimaat. Vanuit een betrokken en betrouwbare werkhouding lever je een bijdrage aan de observatie van de jongeren die verblijven op de Opper. Van een aantal jongeren ben je mentor. Als mentor stel je samen in onlosmakelijke samenwerking met de collega ambulant hulpverlener en vanzelfsprekend met de jongeren en zijn ouders het individuele hulpverleningsplan op. Je ondersteunt en begeleidt de jongere bij de uitvoering hiervan en je hebt contact met de ouders/verzorgers, de aanmelder, andere hulpverlenende instanties die betrokken zijn, de school en/of het werk. Je denkt actief mee over de toekomst van de jongere en de te bewandelen route.

Voor wie kan jij het verschil maken?

Het komt helaas voor dat een crisissituatie binnen een gezin zo ernstig is, dat een jongere (tijdelijk) niet meer thuis kan wonen. Op dat moment komt hij/zij bij jou op de crisisopvang terecht. Stapje voor stapje weet jij aansluiting te creëren en help jij de jongeren weer terug naar een stabiele en veilige leefomgeving.

Hoe ziet jouw nieuwe team en werkplek eruit?

Bij crisisopvang De Opper verblijven gemiddeld tien jongeren in de leeftijd van 10 tot 18 jaar. Hier wordt vanwege een crisissituatie een tijdelijke plek geboden. De hulp is gericht op het verhelderen van de individuele problematiek, het bieden van stabiliteit in de leefsituatie, het adviseren over het toekomstperspectief en het samen met ouders terug naar huis werken of begeleiden naar een andere residentiele setting. Dit doe je nauw samen met de ambulante begeleiders, de gedragswetenschapper en de verwijzers.

Op de Opper maken we gebruik van het gedachtegoed Geweldloos Verzet. Het uitgangspunt is gericht op wat de jongere van ons nodig heeft, dus niet wij bepalen de regels, maar de jongere en hun systeem nemen hun eigen afspraken mee. Onze collega’s worden hierin getraind. Ouders en het netwerk blijven gedurende een plaatsing op de crisisopvang nauw betrokken bij een jongere.

Op de Opper krijg je negen enthousiaste collega’s. Sleutelwoorden voor ons team zijn: pioniers, stressbestendig, versterken, vertrouwen en verbinden! Ons team heeft als uitgangspunt: geen kind op straat. Daarnaast werk je nauw samen met netwerk en ouders, een gedragswetenschapper, gebiedsmanager en meerdere ambulant hulpverleners verbonden aan het team.

Wat bieden we jou?

Omdat jij goed voor onze jongeren zorgt, zorgen we ook goed voor jou! Dat blijkt ook uit onze arbeidsvoorwaarden.

 • Prettige en betrokken collega’s;
 • Een salaris van minimaal € 2.600,- tot maximaal € 3.862,- bruto per maand (gebaseerd op een 36-urige werkweek, schaal 8 conform de cao-Jeugdzorg);
 • In eerste instantie een tijdelijke arbeidsovereenkomst voor de duur van een jaar voor 36 uur per week met uitzicht op een vast contract;
 • Naast 8% vakantiegeld een eindejaarsuitkering van 8,3% over het bruto jaarsalaris;
 • Een scholingsbudget en vakinhoudelijke trainingen. Enver is CEDEO of CRKBO erkend en biedt SKJ geaccrediteerde trainingen aan;
 • Wij bieden jou als professional via En.Verder de mogelijkheid tot extra coaching en/of supervisie;
 • Een sterk team waar jij de ruimte krijgt om te leren en te ontwikkelen;
 • Inhoudelijke werkbegeleiding door de gedragswetenschapper en zo nodig van je gebiedsmanager, daarnaast krijg je een buddy toegewezen vanuit je team voor het inwerken.

Los hiervan bieden wij je uiteraard nog veel meer. Bekijk hier al onze arbeidsvoorwaarden.

Wat bied jij ons?

 • Je hebt een hbo-diploma (Social Work, MWD, SPH of Pedagogiek);
 • Je bent SKJ geregistreerd;
 • Je hebt ervaring binnen de residentiele hulpverlening en weet als geen ander te handelen in crisissituaties;
 • Je werkt op basis van een rooster met dag- en avonddiensten (tussen 7.00 en 23.30 uur (geen slaapdiensten)).

Waarom bij ons werken?

Naast de jongeren staat ook de medewerker centraal. Als Enveriaan hoor jij bij een professionele, informele en inspirerende organisatie, waarin jij je steentje bijdraagt aan de maatschappij en echt het verschil kunt maken! Met jouw kennis, talenten en bevlogenheid draag je samen met jouw collega’s bij aan de missie van Enver. Hierin kan je echt van betekenis zijn voor jongeren en het gezin. Verbinden. Vertrouwen. Versterken.

Zijn we een match?

Herken jij jezelf in dit profiel en ben jij onze nieuwe collega? Wacht dan niet langer en solliciteer via onderstaande sollicitatiebutton.
Wil je eerst nog meer weten over wat jouw functie zo bijzonder maakt? Neem dan contact op met Erik van Efferen (gebiedsmanager) via (06) 28 22 31 72. Je kunt ook contact opnemen met Katinca Molina Baerselman (recruiter) via (06) 86 81 28 73 (werkdagen maandag, dinsdag en donderdag).

Planning

Zijn we een match? Dan plannen we graag een kennismakingsgesprek in! Deze vacature heeft geen sluitingsdatum, zodra we onze nieuwe collega hebben gevonden sluiten we de vacature. 

Samen.Sterker.Verder daar staan we voor bij Enver. Wij verwelkomen sollicitaties van kandidaten ongeacht geslacht, etniciteit, religie, leeftijd, liefdesoriëntatie(s) en achtergrond.

Wij zoeken graag zelf onze nieuwe collega. Bureaus hoeven dus geen contact op te nemen.

Geen passende vacature gevonden?

Schrijf je in voor onze job alert en ontvang als eerste onze nieuwe vacatures

Over Enver

Enver biedt passende jeugd- en opvoedhulp daar waar het nodig is: thuis, op school of in de wijk. Daarbij gaan we uit van de eigen kracht en verantwoordelijkheden van gezinnen, jongeren en hun sociale netwerk. Dit doen we met 1700 geweldige collega's die zich iedere dag voor 100% inzetten. Samen werken we eraan dat kinderen, jongeren en hun ouders of opvoeders weer sterker verder kunnen.

Meer over Enver
Contactgegevens

Enver
Lichtenauerlaan 222-228
3062 ME Rotterdam

085 486 70 70
sollicitatie@enver.nl