Jeugdzorgwerker C (Kamertrainingscentrum Oostzeedijk) Rotterdam

Ben jij die ervaren collega die op zoek is naar een nieuwe uitdaging, waarbij je al je kennis en ervaring kan meenemen naar een top team in ontwikkeling? Ligt jouw passie ook in het werken met jongeren? Reageer dan op de vacature en ga met ons in gesprek!

Ben je benieuwd naar wat onze collega’s zeggen over het werken bij Enver? Bekijk het filmpje: Enver

Wat kan jij betekenen als Jeugdzorgwerker C (Kamertrainingscentrum Oostzeedijk) Rotterdam?

Als betrokken en betrouwbare mentor lever je een bijdrage aan de ontwikkeling van de jongeren van de Oostzeedijk, je werkt samen met het netwerk en betrokken instanties en denkt actief mee over de toekomst van de jongere welke steeds centraal staat.

Waar nodig kun jij snel schakelen in verschillende situaties, heb je een lange adem en ben je creatief in je denken.

Je weet goed om te gaan met het sensitief reageren op signalen van de jongeren gericht op behoefte aan contact of het bieden van emotionele ondersteuning, waarbij je een positieve activerende houding meebrengt! Je maakt gebruik van motiverende gesprekstechnieken, je hebt de juiste balans in het enerzijds bieden van bescherming door hen bij de hand te nemen, anderzijds kun je hen vrij laten en zelf laten oefenen met dingen uit proberen en op te lossen.

Je ondersteunt de jongeren bij de verschillende ontwikkelingsgebieden zoals omgaan met veranderende relaties in het gezin, netwerk, ondersteunen bij school of werk, invulling van vrije tijd, omgaan met autoriteit, gezondheid, intimiteit en seksualiteit.

We werken op basis van een rooster, 7 dagen per week zowel overdag, in de avond als slaapdiensten. Volgens de cao mag je een vaste dag per week een roosterwens hebben.

Op de locatie Oostzeedijk is er plek voor 7 jongeren in de leeftijd van 17+ jaar. Het vergroten van de zelfstandigheid staat dan ook centraal in de begeleiding. Alle jongeren hebben hun eigen appartement met eigen keuken en badkamer en krijgen daar individuele begeleiding van de mentoren van de Oostzeedijk, een gedragswetenschapper en waar nodig werken we samen met behandelaren om passende hulpverlening te kunnen bieden. Het zijn jongeren die vaak al op meerdere residentiele locaties hebben gewoond en traumatische ervaringen hebben meegemaakt waarvan de gevolgen nog zichtbaar zijn in hun ontwikkeling en dagelijks functioneren.

Samen met je collega’s vorm je een team op deze locatie. We zijn op zoek naar een collega die vol overtuiging kiest voor het werken met jongeren als mentor en daarnaast input levert tijdens het verder ontwikkelen van de Oostzeedijk en de uitdagingen die daarbij komen kijken graag aangaat.

Sinds een aantal maanden zijn de deuren van de Oostzeedijk geopend en hebben wij ons team bijna compleet. We zijn nog op zoek naar enthousiaste collega’s die ons team wil komen versterken.

Wij bieden een plek waarbij je opnieuw wordt uitgedaagd, omdat we ons in de beginfase van een nieuw geopende groep bevinden. We bouwen aan een stevig fundament waarbij we de jongeren die hier komen wonen verder kunnen helpen op weg richting zelfstandigheid.

Wat breng je mee als nieuwe collega?

Met jouw geduld, zelfstandigheid en flexibiliteit weet jij het vertrouwen te winnen van onze jongeren. Je staat stevig in je schoenen en denkt ‘out of the box’. Je hebt een pioniersmentaliteit.

Daarnaast heb jij:

 • Hbo-diploma (Social Work, MWD, SPH of Pedagogiek).
 • Een SKJ registratie.
 • Bij voorkeur heb je enkele jaren ervaring in de residentiële (24-uurs) hulpverlening.
 • Kennis van de sociale kaart en hulpverleningsinterventies.

Wat biedt Enver jou?

Wij bieden je naast een uitdagende functie waarin je verantwoordelijk bent voor alle secretariële, administratieve, organisatorische en projectmatige taken, de volgende arbeidsvoorwaarden:

 • Prettige en betrokken collega’s.
 • Een salaris van minimaal € 2.600,- tot maximaal € 3.862,- bruto per maand (gebaseerd op een 36-urige werkweek, schaal 8 conform de cao-jeugdzorg per 1 januari 2023).
 • Een arbeidsovereenkomst in eerste instantie voor de duur van een jaar voor 32 – 36 uur per week, met uitzicht op een vast contract.
 • Korting op een aanvullende zorgverzekering bij geselecteerde zorgverzekeraars en een maandelijkse tegemoetkoming van € 20,- op een ziektekostenverzekering.
 • Een scholingsbudget en vakinhoudelijke trainingen. Enver is CEDEO en CRKBO erkend en biedt SKJ geaccrediteerde trainingen aan.
 • Wij bieden jou als professional via En.Verder de mogelijkheid tot extra coaching en/of supervisie.
 • Een sterk team waar veel kennis en ervaring is en waar jij de ruimte krijgt om te leren en te ontwikkelen.

Los hiervan bieden wij je uiteraard nog veel meer. Bekijk hier al onze arbeidsvoorwaarden.

Werken bij Enver

Bij Enver vinden we dat elk kind recht heeft op een goede basis. Dat betekent dat een kind veilig en kansrijk opgroeit en trots is op zichzelf en op wat hij of zij kan. Soms is daarbij wat hulp nodig. Want, opgroeien en opvoeden is niet altijd gemakkelijk. Enver is er voor kinderen, jongeren, ouders en opvoeders. Voor een steuntje in de rug en voor zorg en ondersteuning als de ontwikkeling van een kind in het gedrang komt.

Naast de jongeren staat ook de medewerker centraal. Als Enveriaan hoor jij bij een professionele, informele en inspirerende organisatie, waarin jij je steentje bijdraagt aan de maatschappij en echt het verschil kunt maken! Met jouw kennis, talenten en bevlogenheid draag je samen met jouw collega’s bij aan de missie van Enver. Hierin kan je echt van betekenis zijn voor jongeren en het gezin.

Verbinden. Vertrouwen. Versterken.

Website Enver

Herken jij jezelf in dit profiel en ben jij onze nieuwe collega? Wacht dan niet langer en solliciteer via onderstaande sollicitatiebutton.

Wil je eerst nog meer weten over wat deze functie zo bijzonder maakt? Neem dan contact op met Marguerite Opstelten (gebiedsmanager Oostzeedijk) via (06) 59 81 73 87 of Sarah Torenstra (coördinator Oostzeedijk) via (06) 86 82 10 88. Je kunt ook contact opnemen met Chantal Gouwen (recruiter) via (06) 59 87 08 50. We beantwoorden graag al jouw vragen.

Planning

Zijn we een match? Dan plannen we graag een kennismakingsgesprek op korte termijn in! Deze vacature heeft geen sluitingsdatum, zodra we onze nieuwe collega hebben gevonden sluiten we de vacature. 

Wij zoeken graag zelf onze nieuwe collega. Bureaus hoeven dus geen contact op te nemen.

 

Geen passende vacature gevonden?

Schrijf je in voor onze job alert en ontvang als eerste onze nieuwe vacatures

Over Enver

Enver biedt passende jeugd- en opvoedhulp daar waar het nodig is: thuis, op school of in de wijk. Daarbij gaan we uit van de eigen kracht en verantwoordelijkheden van gezinnen, jongeren en hun sociale netwerk. Dit doen we met 1700 geweldige collega's die zich iedere dag voor 100% inzetten. Samen werken we eraan dat kinderen, jongeren en hun ouders of opvoeders weer sterker verder kunnen.

Meer over Enver
Contactgegevens

Enver
Lichtenauerlaan 222-228
3062 ME Rotterdam

085 486 70 70
sollicitatie@enver.nl